KURUMSAL

TTT-auto kamyon, tır, treyler ve otobüs gibi ağıt vasıta araçlar için fren kaliper tamir takımları üreticisi ve ihracatçısıdır. 2007 yılında ihracat hedefi ile ticari bir firma olarak kurulan TTT-auto, 2008 yılında üretim faaliyetlerine başlayarak ürün ve hizmet kalitesiyle kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugün toplamda 5.000 m² kapalı, 3.000 m² açık alanda kurulu, talaşlı imalat ve sıcak dövme tesisleri, 120 kişilik imalat ve 20 kişilik idari kadrosu ile üretim ve satış hizmetlerine devam etmektedir. Dünya çapında her yıl satış ağını daha da genişleten firma 60’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Hammadde seçiminden imalat sürecine, paketlemeden sevkiyata ve satış sonrası hizmetine kadar her alanda müşteri memnuniyetini ön planda tutan TTT-auto, fren kaliper tamir takımı üretimi ve satışında, yüksek kaliteli ürünleriyle, ürün çeşidinin fazlalığıyla ve müşteri talepleri ile örtüşen esnek ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla sektörünün tartışmasız lideridir.

BU WEB SİTESİNDE KULLANILAN, ÜRETİCİLERE AİT TÜM ORJİNAL NUMARALAR, MARKALAR VE MODELLER, SADECE KARŞILAŞTIRMA AMAÇLIDIR.
Bizi takip edin Facebook Instagram Linkedin Twitter Youtube
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun
www.ttt-auto.com
Copyright © TTT-auto Fren Kaliper Tamir Takımı | Türkiye